Specjalistyczne Ambulatorium Internistyczne

Nie bez powodu INTERNA jest nazywana Królową Medycyny. Pacjenci chorujący przewlekle, niejednokrotnie odwiedzają kilka poradni wysokospecjalistycznych równolegle. Jednak nie sposób, aby wszystkie wątki zebrać i połączyć w całość podczas takich cząstkowych konsultacji. Zdarza się, że pomimo opieki wysokospecjalistycznej na najwyższym poziomie, pacjent nadal cierpi, a uciążliwe dolegliwości nie mijają.
Możliwości, aby zostać przyjętym na oddział internistyczny w celu ustalenia całościowej diagnozy i planu leczenia są bardzo ograniczone. Z tego względu postanowiliśmy stworzyć Ambulatoryjną Opiekę Specjalistyczną nad pacjentem ze schorzeniami przewlekłymi.
Lekarze interniści – specjaliści chorób wewnętrznych, podczas wnikliwie zebranego wywiadu, badania fizykalnego oraz zapoznania się ze  wszystkimi wynikami badań i zaleceniami innych specjalistów dziedzin szczegółowych interny, pomagają ustalić całościowy plan leczenia pacjenta. 
Chorzy z nadciśnieniem, cukrzycą lub stanem przedcukrzycowym, z zaburzeniami gastrycznymi, metabolicznymi, alergologicznymi, immunologicznymi i hormonalnymi wymagają interdyscyplinarnego podejścia do zaburzeń zdrowotnych i potrzebują lekarza, który wszystkie problemy zdrowotne połączy, a następnie odpowiedzialnie ustali całościową terapię.
Specjalizacja z chorób wewnętrznych obejmuje wszystkie dziedziny medycyny. Dlatego, takie holistyczne leczenie możliwe jest przez lekarza specjalistę chorób wewnętrznych.
Nasz zespół

specjalista chorób wewnętrznych i immunologii klinicznej, lekarz kierujący zespołem w leczeniu niepłodności i zaburzeń cyklu

Kontakt

509 733 102

  Podstawowa Opieka Zdrowotna:
  PORADA JEDNORAZOWA DORAŹNA – 150 zł – (badanie, zalecenia, recepty z wystawieniem zwolnienia itp)

   

  PACJENCI Z DOLEGLIWOŚCIAMI PRZEWLEKŁYMI:
  TRZY PIERWSZE KONSULTACJE – pełne badanie podmiotowe, przedmiotowe, anamneza, diagnoza, plan leczenia – 200 zł
  KOLEJNE WIZYTY – prowadzenie przewlekłe pacjenta – 150 zł
  KONSULTACJA WYNIKÓW BADAŃ PACJENTÓW PROWADZONYCH PRZEWLEKLE (po 4. wizycie): 100 zł