E-mail: kontakt@invivo.gda.pl

Jestem Konsultantem NaProTechnologii, Instruktorem Metod Rozpoznawania Płodności, Prezesem Fundacji NAPROCENTRUM, kierownikiem Poradni Zdrowia Prokreacyjnego. Od wielu lat diagnozuję i leczę zaburzenia cyklu miesiączkowego na podstawie obserwacji wskaźników płodności prowadzonych przez pacjentki. Zdrowie prokreacyjne i przyczyny niepłodności już od początków studiów były w sferze moich szczególnych zainteresowań. Jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym Gdańskiego Uniwersytetu Mwdycznego. Prowadzę zajęcia dotyczące funkcjonowania gospodarki hormonalnej  kobiety i mężczyzny oraz zajęcia z Metod Rozpoznawania Płodności dla studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Katedrze Fizjologii.

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizację w dziedzinie Chorób Wewnętrznych ukończyłam w Klinice Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych w Gdańsku. W tym samym czasie prowadziłam badania naukowe dotyczące wpływu różnych czynników na rodzaj odpowiedzi zapalnej i immunologicznej organizmu ludzkiego. Jestem autorką publikacji medycznych z zakresu chorób wewnętrznych i dietetyki. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają mi na szerokie rozumienie mechanizmów endokrynologicznych i immunologicznych, które mogą mieć wpływ na płodność. W trosce o zdrowie moich pacjentów nieustannie zabiegam o poszerzanie wiedzy, przez uczestnictwo w kursach, śledzenie bieżącej prasy medycznej, a przede wszystkim przez prowadzenie badań naukowych nad cyklem kobiecym na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Moja praca to przede wszystkim troska o dobro pacjenta, wnikliwe szukanie wszelkich nieprawidłowości zdrowotnych, które mogą być przyczyną niepłodności. U podłoża niepłodności może leżeć wiele różnych schorzeń. Niepłodność jest objawem wielu innych chorób, a nie chorobą sama w sobie. Nie można przywrócić płodności, nie przywracając zdrowia całemu organizmowi.

Pacjenci z problemem niepłodności, czy zaburzeniami hormonalnymi wymagają interdyscyplinarnego podejścia do zaburzeń zdrowotnych i potrzebują lekarza, który wszystkie problemy zdrowotne połączy, a następnie odpowiedzialnie ustali całościową terapię. Takie holistyczne leczenie możliwe jest przez lekarza naprotechnologa specjalistę chorób wewnętrznych.