psycholog 

mgr Jakub Wett  – psycholog, teolog, psychoterapeuta.

Pierwszorazowa konsultacja ma charakter psychoedukacyjny i  obejmuje rozmowę z psychologiem, podczas której odpowie on na wszystkie pytania i wątpliwości, a także wytłumaczy, dlaczego nasz stan psychiczny wpływa na kondycje całego organizmu, na nasze funkcjonowanie, w tym także sferę prokreacji.

Absolwent sześcioletnich jednolitych studiów magisterskich z teologii oraz pięcioletnich jednolitych studiów psychologicznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Obecnie w trakcie certyfikacji z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej CBT-EDU w Warszawie, która posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Pracował w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim. Już jako student prowadził sobotnie zajęcia dla pacjentów oddziału młodzieżowego. Następnie pracował na oddziale ogólnopsychiatrycznym oraz na oddziałach psychiatrii sądowej o wzmocnionym i podstawowym stopniu zabezpieczenia. Jest założycielem wolontariatu „Sztuka Pomagania”. Działalność ta została dwukrotnie doceniona i wyróżniona w plebiscycie Polskiego Radia „Nieprzeciętni”.

Pierwszą współpracę z InVivo podjął w trakcie warsztatów edukacyjno-informacyjnych, które miały miejsce w hotelu Novotel, w ramach projektu „Ratujmy płodność”. Posiada bogate doświadczenie pracy z osobami borykającymi się z problemami w pożyciu małżeńskim i w sferze seksualności.