mgr Urszula Szymańska – psycholog, psychoterapeuta

Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Sopocie. Pracując w zawodzie nadal podnosi swoje kwalifikacje psychoterapeuty w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Dotychczasowe doświadczenie opiera na pracy w Oddziale Psychiatrii w Prabutach,
w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic w Gdańsku, w Poradni Zdrowia Psychicznego
w Kwidzynie oraz w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Kardiologicznej w Starogardzie Gdańskim. W pracy opiera się na standardach uznanych w  psychiatrii, najnowszej wiedzy naukowej oraz w celu najwyższej jakości obsługi pacjenta korzysta z doświadczenia superwizorów psychoterapii i lekarzy psychiatrów.

Prowadzi praktykę psychoterapeutyczną osób potrzebujących wsparcia podczas leczenia psychiatrycznego oraz z diagnozą zaburzeń psychicznych.

Zajmuje się pacjentami w kryzysach związanych z leczeniem niepłodności, przeżywających ból i cierpienie związane z powodu braku dziecka lub jego straty na każdym etapie rozwoju.

Pacjentkom i Pacjentom borykającym się z cierpieniem związanym z niepłodnością, oferuje wsparcie i pomoc w  trudnym procesie starań o potomstwo. Wzmocnienie psychiczne, zrozumienie i brak poczucia samotności, pomagają zachować lub odbudować nadzieję i poczucie wolności
w kryzysach. Specjalistyczna pomoc i wsparcie psychologiczne są także skierowane do osób po poronieniach i stracie dziecka.